Příběh vědomého cvičení

---------------------------------------------------

“Když někdo tvrdí, že je něco nemožné, znamená to, že ještě nepřišel na způsob,
kterým by danou situaci vyřešil. Vše je možné“
Lukáš Chvátal


Od přírody mi byl darován pohyb, naslouchání druhým, soucit, empatie, vysoký intelekt a mnoho dalších krásných darů. To vše mi pomáhá k porozumění sebe a zároveň i ostatních. Moje poslání, je využít své dary a poskytnout i ostatním možnosti, jak se sebou zacházet, a jak si tento život užít na plné koule.

Zivot je potreba zit

rodina


Další dar, který jsem dostal, je svoboda a úžasné rodiny, ve kterých jsem mohl svobodně rozvíjet své schopnosti. Moji učitelé byli a stále jsou ti nejlepší ve svém oboru a vděčím celému mému okolí za kvality a dovednosti, které jsem se díky tomu naučil. 

Proto nabízím komplexní průvod skrze všechny aspekty života. Věřím, že s napojením se na své pravdivé “já” každý naplňujeme svůj plný potenciál. 


 Mám zájem o VIP měsíční péči online

Představa, že všichni žijeme naplno svůj potenciál je krásná představa, ale podle revoluce v dnešní době je nutná, abychom se všichni rozhodli, že budeme žít na plno náš potenciál. Máme-li jakékoliv psychické nebo fyzické problémy a kvůli tomu cítíme, že nemůžeme naplňovat to pro co jsme se sem narodili. Pojďte je vyřešit, a pak vzít svůj potenciál a naplno ho použít!




Potřebuješ pomoct?


Pokud si potřebuješ popovídat nebo dopisovat, jsem tu pro tebe. Společně najdeme řešení.


logo gw

logo naboso

logo bewit

logo soulad